Svatební sklenice

Organizovat a připravovat svatbu není hračka. Vyžaduje to spoustu energie a času. Nejdůležitější věcí o svatbě jsou malé, zdánlivě neviditelné detaily, které nakonec učiní svatbu nezapomenutelným a jedinečným večerem. Proto je důležité, abyste nezapomněli na něco, co by vám nakonec mohlo chybět během velkého dne. Jednou z takových detailů jsou svatební sklenice pro nevěstu a ženicha. Kdysi zvykli mít novomanželé na svatbě velké sklenice na víno, vyryté jména, data svatby nebo jiné dekorace a detaily. Dnes jsou svatební sklenice jednodušší a menší, stále jsou však milou vzpomínkou.. 

 

svadobny-pripitok

 

Velikost poháru

Prvým důležitým krokem je výběr správné velikosti. Můžete si vybrat poháre na bílé nebo červené víno, případně poháre na šampaňské. Pokud si přejete zachovat tradici, můžete si vybrat velké sklenice na červené víno, které si můžete přizpůsobit gravírováním. Velikost sklenice závisí jen na vás – současným trendem jsou klasické poháre na stopce na bílé víno, případně šampaňské.

Gravírování

Gravírování je jedním ze způsobů, jak vytvořit osobní svatební sklenice. Můžete si na ne nechat vygravítovat příjmení, datum svatby nebo jiné ozdoby. Novomanželé zpravidla nechávají své poháry zdobit svými jmény a svatebními dny. Trend je nejhladší a nejjednodušší rytina a pravidlo je stejné – méně je více. Pokud se rozhodnete pro tento způsob výroby svatebních sklenic, máte dvě možnosti – sklenice si můžete koupit kdekoli a přinést je pouze pro zdobení, nebo si můžete koupit sklenice přímo tam, kde je zdobí. Ve většině firem existuje několik vzorků, jak mohou vypadat vaše sklenice.

 

Jednoduché poháre

Pokud si nepotrpíte na personalizované detaily, můžete si zvolit hotové sklenice . Jediný rozdíl je, že na nich nebudete mít nic osobního – ani jména, ani dátumy a ani vlastné ozdoby, které si novomanželé nechávají vygravírovat (například prstýnky, holubice). Můžete si vybrat například Svatební sklenice s krajkovou dekorací, , případně  svatební sklenice s bílými růžemi.

5104

Oblečení na poháre

Ačkoli to nemusí být řešení pro všechny, na trhu jsou také sklenice s „oblečením„. „Sklenice, které jsou oblečeny jako nevěsta a ženich, se budou na Vašem svatebním stole  vyjímat a budou jedinečným doplnkem. Můžete si zakoupit hotové sklenky nevěsty se závojem a ženicha s kloboukem, nebo si pro ně můžete koupit sklenice a na ne oblečení.

 

2548

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *