Svatební jmenovky

Svatba je plná detailů které  vytváří dokonalý celek. S detaily může být váš svatební den nejkrásnějším dnem vašeho života. Jedna z věcí, na kterou byste neměli zapomenout na svatbě je správný zasedací řád. I díky tomu můžete dosáhnout toho, že se vaši hosté společně pobaví a sedí vedle svých přátel a známých. Díky svatebním jmenovkám se můžete vyhnout chaosu a zmatku na svatbě a každý svatební host ví, kde je jeho místo. Svatební jmenovky lze vyrábět i zakoupit.

Elegantní  jmenovky

Svatební jmenovky by měly být sladěny se zbývajícími dekoracemi, které máte na svatbě. Měli by ladit s květinovými ozdobami, ale také s dekoracemi na stolech a židlích. Elegantní jmenovka se zlatým vzorem přistane téměř k jakékoli dekoraci – bílá zlatá kombinace je nejčastější výzdobou dnešní svatby. Skládací jmenovka s jednoduchým zlatým vzorem v rohu je skvělou volbou, pokud vaše svatba je tradiční oslavou. Další možností je elegantní skládací jmenovka se stříbrným potiskem květin. Tradiční dekorace, která zdobí svatební jmenovky, jsou stuhy a srdce. Můžete si také vybrat – skládací jmenovky se zlatým potiskem obrouček a srdíček.

2041

 

Jmenovky s vyřezávanými ornamenty

Jmenovky s vyřezávanými ornamenty jsou také ty, které jsou v kategorii elegantních štítků. Složené štítky, kde si můžete vybrat buď vzor srdce nebo rozetu – je na vás, která je vhodnější pro vaši svatební výzdobu.

2035

Trendové jmenovky

Možná nejste zastáncem klasik a ani vaše svatba nebude v tradičním duchu. Pokud je vaše dekorace vhodnější pro modernější, moderní a trendovější jmenovky, které působí stylově, zkuste si vybrat štítky „Sweets„. Jsou to skvělé volby zejména pro mladé svatební hostiny a symbolizují trochu hravosti a mládí.

2077-2

Jmenovky do držáků

Svatební jmenovky nemusí být jen skládací jmenovky, můžete si také vybrat i takové, které můžete dát do držáků nebo například na sklenici na víno. Takové jmenovky obsahují štítky ve tvaru srdce s řezbou v jedné polovině.

2050

Jmenovky si můžete  vyrobit i doma – stačí připojit svou představivost, koupit si nářadí – tvrdý papír (výkres – může být také barevný), něco na zdobení, barevné fixy. Pokud dáváte přednost bohatší dekoraci – například kamínky, stuhy, mašličky.

Nezapomeňte zapsat jména na štítky – můžete je psát ručně perem (kromě černé  lze použíts zlatou a stříbrnou ) – nebo je můžete vytisknout na jmenovky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *