Konfety a lupeny růží

Svatba. To je milión věcí, na které musíte myslet. Kromě perfektního vzhledu během svatebního dne byste měli také vybavit kopec jiných věcí,  které jsou při přípravě svatby často zapomenuty. Jedná se o detaily, které jsou důležitou součástí svatebního dne a díky kterým docílíte , že na svatbě bude vše špičkové  a každý se budou velmi bavit.

Lupeny růží nebo konfety?

Při odchodu z kostela  nebo obřadní síně byste se měli cítit jako nejdůležitější žena celý den. Ten vzácný okamžik, kdy se stanete vdaná paní, byste si měli užívat. Součástí tohoto okamžiku je mimo jiné rozhazování konfet . Zvyk, který byl přenesen z amerických filmů  a stal se pravidelnou součástí svatebních obřadů. Můžete si vybrat, zda svatebčané budou muset střílet růže nebo konfety. Můžete si vybrat živé nebo umělé odrůdy růží a můžete si také vybrat z mnoha barev. Pro konfety máte na výběr klasické nebo konfety diamanty, srdce nebo dokonce pusinky.

Svatební pírka

Svatební pírka pro svědky je již dlouhou tradicí. Jsou součástí každé správné svatby a jsou nimi označeny všichni svobodný mladý muži. Svatební pírka mohou být vyrobeny ze živých květin, ale máte také další možnosti. Můžete si vybrat jednoduchý svatební pírka ze stuhy nebo větší umělý bílý květ. Krásné jsou také svatební pírka  vyrobeny z drobných umělých květin v mini „trubce„.

6186-1

Rekvizity na focení

Svatební fotografie se stávají stále rostoucí událostí. Svatební fotografie by neměly být vynechány na žádné řádné svatbě. Můžete je vyrobit doma, ale pokud chcete ušetřit čas na jiné důležité věci, můžete je klidně objednat. Jedním z nejjednodušších rekvizit je banner We Do, který jen prostě zavěste do vašeho fotokútika, a všichni svatební hosté  se  mohou pod ním střídat a fotit. Případně ho můžete také vzít na svatební fotografii a držet, například, nad hlavou. Další možností jsou tabulky „Miluji ho“ a „Miluji ji„.Knírky na špejli, klobouky, to vše jsou rekvizity, které můžete použít kromě svatebních snímků i pro jiné události.

3518-1

Kromě toho nezapomeňte na Polštářek pod obroučky , který by vám někdo měl odnést na oltář.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *