Halloweensky drink

Pokud plánujete na Halloween uspořádat párty pro sebe a své přátele, neměli byste zapomenout na několik důležitých bodů. Měli byste připravit skvělou strašidelnou výzdobu, která dá už na první pohled jasně najevo, že Vaši hosté přišli na pořádně promyšlený mejdan. Kromě toho byste měli myslet i na skvělé a tematické pohoštění, které bude skvěle chutnat a navíc i ladit s výzdobou a tematicky zapadne do kategorie „Halloween.“

44207204 - friends having halloween program at nightclub

Jednou z nejdůležitějších součástí správné párty na Halloween je také skvělý a zároveň strašidelný drink na uvítanou. Ten by měl být zároveň chutný a měl by vytvořit správnou atmosféru. Navíc pokud jej správně naservírujete a ozdobíte, může se stát součástí výzdoby na Halloween.

Máme pro vás recept na skvělý a jednoduchý drink, na který potřebujete jen pár ingrediencí a navíc se můžete pořádně realizovat i při jeho finálním provedení.

 

Na drink potřebujete:

  • třešňový likér
  • sprite
  • mandlovou aroma nebo mandlový sirup
  • led
  • máta

Postup:

Do sklenic dejte pár kostek ledu, které zalijete spritem. Přidejte 15 ml višňového likéru a 5 kapek mandlového sirupu. Do sklenice vhoďte pár lístků máty.

A nakonec stačí, když použijete při servírování skvělé dekorace. Brčka se vzorem, který už na první pohled představuje svátek Halloween, minitekvičky, pavouci, je to jen na vás.